Tıklayın telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım
Müşteri destek hattı
sertifika
Canlı MSN destek
Digital katalog için tıklayınız.
Teklif formu için tıklayınız.
Kaçıran betonarmeye kesin çözüm.
Faydalı bilgiler
Türkiye çapında, 2900'ün üzerinde referans listesi ile hazır havuz sektörünün öncülüğünü yapmış ve gelişimine destek sağlamıştır. Prefabrik havuz, liner havuz konularında kendi bünyesinde Türkiye'nin her noktasına satış, montaj ve servis hizmeti vermektedir. Referanslarımızı görmek için tıklayınız.
 
 
Havuz Isıtma ve Ekipmanları

ISI POMPALARI


Uygulama alanları 0 – 200 m3 özel açık ya da kapalı havuzların ısıtılmasında kullanılır,

 

Performansları ve Ekonomi; Günümüzde ısı pompaları Mayıs ayından Eylül’e ( veya bölgeye bağlı olarak Nisan^dan Ekime’e) kadar açık havuzların verimli bir şekilde ısıtılmasının en ekonomik yoludur. +5,+6 derecelerde çalışan Zodiac Isı Pompalarının ‘dört mevsim’ modellerinden Powerforce ve Optipac -8,-10 derecelerde de çalışabilir.

Çalışma İlkeleri; Havadaki güneş enerjisini ısıya dönüştürerek havuzdaki suya aktarır. Elektrik sayacınızda kaydedilen her bir kWh elektrik tüketimiyle PSA-ZODIAC ısı pompaları havuzunuza 5 kWh’lık ısı aktarımı sağlar.Böylece %80 oranında ÜCRETSİZ enerji kullanırsınız!

Son Derece Sessizdir; Örn: Zodiac Power 2-10 metre mesafede 37,4 dBa. Karşılaştırma için bürolardaki gürültü seviyesi yaklaşık 65 dBa’dır.
HavuzIsitmaveEkipmanlari

 

   
   
Heat Pump Isı Pompası Nem Alıcısı
Elektrikli ve Plakalı Havuz Eşanjörü
   
   
   

 

 
 
 
zodiac havuz