Her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, fiskiye ve su oyunları, sauna ve buhar odaları; proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple ya da ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüzün son teknolojisini uygulamaktadır. Güvenli ve sorunsuz betonarme havuzlarında yapımına devam etmektedir.

Havuz şekli, büyüklüğü, filtrasyonu ve mekanik tesisatı gibi mühendisliğe ilişkin hesaplar kurallara dikkat edilerek tasarlanmaktadır. Havuzdan yararlanacak kişi sayısına göre hesaplanıp uygun proje ve mekanik tesisat planlaması yapılır. ...

Betonarme Havuzlar
Her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, fiskiye ve su oyunları, sauna ve buhar odaları, proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple ya da ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz betonarme havuzlarında yapımına devam etmektedir.

Havuz şekli, büyüklüğü, filtrasyonu ve mekanik tesisatı gibi mühendisliğe ilişkin hesaplar kurallara dikkat edilerek havuzdan yararlanacak kişi sayısına göre hesaplanıp uygun proje ve mekanik tesisat planlaması yapılır.Özel Betonarme Havuzlar

Site, otel, tatil köyü, sosyal tesis, aquapark gibi ortak kullanım alanlarına inşa edilen havuzlarımız, TSE 11899 UHE-I UHE-2 ve DİN 19643 standartlarına göre yapılandırılır. Yüzme havuzu altyapı uygulamalarımızda proje paralelinde mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimiz ile yüklenici ve işverene ait işlerin her aşamasında yüksek kalitede imalat takibini sunmaktayız.

Ticari ve Olimpik Havuzlar
İç mekan havuz ve dış mekan havuz olarak iki çeşittir, İç mekan veya dışmekan havuzları arasında olimpik havuzlar her iki mekan içinde yapılabilir. Yapılacak olan bölgenin iklim koşulları ve devamlı kullanılıp kullanılmaması gibi faktörler iç ve dış olmasına göre değişir. Olimpik havuz boyut itibariyle oldukça fazla ver kaplamaktadır. Gerekli şartlar sağlandığı taktirde plan çizilerek yapım aşaması başlar.

Sosyal, Sportif ve Aquaparklar
Aqua parklar farklı sistemleri içeriğinde bulunduran havuzlardır. Aqua parkların içeriğinde bulunan ürünler firmamızca havuzla beraber projelendirilir.

Örnek Havuz Projelerimiz
 
Mesa Gizli Taşmalı Havuz     Unbay Havuz Tasarım
   
       
Urla Havuz Tasarımı    

CO-Panel İzmir 14x5  

   
       
İstanbul Kurtköy Tepeören Villaları - Toplu Havuz Projesi     Lilyum Garden / İzmir
   


 
BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın