1996 yılında kurulan Zodiac® International Group, 100 yılı aşkındır durmaksızın yenilikçi bir yaklaşımla en iyi teknolojiyi geliştirir. Zamanla, keşifler ve buluşlar, şirketi gökyüzüne, ardından da denize, en önemlisi de günümüzde önemli Zodiac® Pool Care ürünlerini yüzme havuzu sektörüne kazandırmıştır.

Bir çok sektörde üstün başarılara sahip olmuş, bu uzun yıllar boyunca ilkleri gerçekleştirerek dünya lideri konumuna ulaşmıştır. Bu sektörlerin arasında havuz bakım ve su kalitesi ile ilgili çalışmaları yürütmektedir. Zodiac® Pool Care olarak havuzlar için yenilikçi ekipman tasarımı, üretimi, satışı ve servisi yapılmaktadır.

Öncü bir marka olan Zodiac®, yeni teknolojiler, sürekli iyileştirilmiş performans arayışı ve ürettiği ürünlerin kalitesine olan bağlılığından dolayı sektör liderliğini sürekli olarak korumaktadır. Ar-ge çalışmaları ile teknolojik ürünleri sektöre ilkler olarak eklemektedir.


Pazar eğilimleri, öncülük ruhu, mükemmel olma kararlılığı... Bunlar, Zodiac® 'ın artan güvenlik ve performans için saygı göstermeye gayret eden kelimelerdir. Bu, geçen yüzyıl boyunca markanın sizin için bir itibar oluşturmasını ve müşterilerinizle, sizinle güvenen bir ilişki kurmasını sağlayan bir felsefedir.

BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın