1896 yılında kurulan Zodiac® International Group, 100 yılı askındır durmaksızın yenilikçi bir yaklasımla en iyi teknolojiyi gelistirir. Zamanla, kesifler ve buluslar, sirketi gökyüzüne, ardından da denize, en önemlisi de günümüzde önemli Zodiac® Pool Care ürünlerini yüzme havuzu sektörüne kazandırmıstır.

Bir çok sektörde üstün basarılara sahip olmus bu uzun yıllar boyunca ilkleri gerçeklestirerek dünya lideri konumuna ulasmıstır. Bu sektörlerin arasında havuz bakım ve su kalitesi ile ilgili çalısmaları yürütmektedir. Zodiac® Pool Care olarak havuzlar için yenilikçi ekipman tasarımı, üretimi, satısı ve servisi yapılmaktadır.

Öncü bir marka olan Zodiac®, yeni teknolojiler, sürekli iyilestirilmis performans arayısı ve ürettigi ürünlerin kalitesine olan baglılıgından dolayı sektör liderligini sürekli olarak korumakta, ar-ge çalısmaları ile teknolojik ürünleri sektöre ilkler olarak eklemektedir.


Pazar egilimleri, öncülük ruhu, mükemmel olma kararlılıgı ... Bunlar, Zodiac® 'ın artan güvenlik ve performans için saygı göstermeye gayret eden kelimelerdir. Bu, geçen yüzyıl boyunca markanın sizin için bir itibar olusturmasını ve müsterilerinizle, sizinle güvenen bir iliski kurmasını saglayan bir felsefedir.