Taleplerinin anında cevaplanabildiği ve bölge farketmeksizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, profesyonel satış ve pazarlama kadrolarından her türlü bilgiyi rahatlıkla alabilir. Profesyonel şantiye kontrol-yönetim altyapısı ile nerede olursanız olun, aynı standarlarda ve hizmet kalitesi ile ulaşabilecek olmanız tüm güvencelerimizin teminatı anlamına geliyor.Neden Yapı Havuz?


Yapı havuz güler yüzlü ve deneyimli personeli ile yüzme havuzu sektörünün öncülerinden olup, profesyonel anlamda proje ile havuzun altyapısından başlayarak mekanik, tesisat, çevre düzenlemesi ve servisine kadar bütün aşamalarıyla anahtar teslimi alternatif havuz teknikleri kullanan, her türlü coğrafya ve bölgeye hitap edebilen hazır ‘alternatif’ havuz sunan ender firmalardandır.

Havuz üretim ve inşaası, çok çesitli güvenceleri kapsaması gereken özenli bir çalışmadır. Yapı Havuz, bu nedenle sizin ve sevdiklerinizin her anlamda sorunsuz, üstün standartlara sahip olacağı güvenceleri esas alır.

CO.POOL panel havuz sistemleri %100 Türk mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği elektrostatik lak altında çelik - galvaniz - çinko karışımı paneller vida yöntemi ile yan yana dizilerek ve arka çelik destek karkas sistemi sayesinde iskelet yapıda yüksek mukavemet sağlayan, istenilen şekil ve ebatlarda üretimi gerçekleştirilen havuz sistemleridir.

Havuzlarımızın iç kaplaması olan liner ve dış kasası fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı amortisman usulü 10 yıl garantilidir. Mekanik tesisat ve filtrasyon grubu ( pompa ve filtre) sistemlerimiz fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın