HAVUZ ÇEŞİTLERİ

Prefabrik Havuzlar
Prefabrik Havuzlar
Betonarme Havuzlar
Betonarme Havuzlar
Liner Havuzlar
Liner Havuzlar
Bungalov Havuzlar
Bungalov Havuzlar
Yapı havuz
HİÇ BİTMEYEN ZEVK
EVİNİZE YAKIN
BİR TATİL İÇİN YAPI HAVUZ

Yapı Havuz güler yüzlü ve deneyimli personeli ile yüzme havuzu sektörünün öncülerinden olup, profesyonel anlamda proje ile havuzun alt yapısından başlayarak mekanik, tesisat, çevre düzenlemesi ve servisine kadar bütün aşamalarıyla anahtar teslimi alternatif havuz teknikleri kullanan ender firmalardandır.

Yapı Havuz , prefabrik liner kaplama yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Projelerimiz

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

BİZDEN
HABERLER

Tümüne Bak
Yapıhavuz

ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın
Evler yaşam alanlarımız olarak en fazla önem verdiğimiz yerlerdir. Yıllarca çalışarak bu alanları en güzel şekilde oluşturmaya ve konforlu hale getirmeye çalışırız. Bunu sağlamak için evin konumu ve güvenliği gibi konulara da oldukça dikkat ederiz. Ancak bir evde en fazla önem verilen konulardan birisi konforlu oluşudur. Yaşamımızın en güzel anlarını geçirdiğimiz evlerimizde konforumuzun sağlanması oldukça önemlidir. Birçoğumuz özenle tercih ettiğimiz evlerimizde geniş bahçe ve havuz istemekteyiz. Ancak bu konu maliyetler nedeni ile bizleri ürkütebilir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ve yapı malzemelerinin çeşitliliği ile çokta büyük olmayan maliyetler ile inşa yapmak mümkündür. Özellikle havuzlar konusunda da bu durum geçerlidir. Evlerimize prefabrik havuz yaparak oldukça uygun maliyetler ile bu konfora ulaşabilmekteyiz. Maliyetlerinin yanında sağladığı birçok farklı avantaj ile prefabrik havuzlar günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Evlerinde veya sitelerin ortak alanlarında havuz deneyimi yaşamak isteyenler kolay bir şekilde oldukça uygun maliyetler ile prefabrik olarak havuzlara sahip olabilmektedir. Bu konuda yıllarca sizlere hizmet sunan firmamız hayalinizdeki havuzu oldukça kolay bir şekilde istediğiniz alana inşa etmektedir. Oldukça uygun fiyatlar ile ve kısa sürede havuz inşaatlarını tamamlamaktayız. Yıllardır süren hizmetlerimizden edindiğimiz tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile birçok farklı alanda istediğiniz havuzları sizlere sunabilmekteyiz. Prefabrik Havuz

Prefabrik Havuzlar

Evler veya siteler gibi ortak alanları bulunan konutlarda boş alanlar havuz olarak değerlendirilmek istenmektedir. Bu konuda özellikle maliyetleri en fazla düşünülen konular arasında yer alır. Ancak günümüz inşaat teknolojileri ile oldukça uygun fiyatlar havuz sahibi olmak mümkündür. Bu konuda en fazla tercih edilen yapı türü prefabrik yapılardır. Bir zamanlar oldukça kısıtlı alanlarda tercih edilmesine rağmen günümüzde birçok alanda ilgi görmektedir. Havuzlar içinde prefabrik tercihleri oldukça önemli sağlamaktadır. Prefabrik yapıların tercih edilmesini sağlayan birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlar arasında kısa zamanda inşa edilebilmesi yanında oldukça dayanıklı olmaları sayılabilir. Bunlara ek olarak uygun fiyatları oldukça önem verilen bir konudur. Bu nedenle prefabrik havuz fiyat listesi birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Malzemelerin tercihleri ve yapılış işlemleri ile diğer çeşitlerinden ayrı olarak prefabrik havuzlar oldukça ucuz maliyetler ile inşa edilebilmektedir. İstenilen birçok alana kolay bir şekilde bu havuzların inşa edilmesi mümkündür. Gerekli projelendirmenin yapılması sonrasında en kısa sürede havuzun inşasına başlamak ve yine kısa sürede bitirerek teslim etmek mümkündür. Bu konuda firmamız deneyimi ve profesyonel çalışma disiplini ile sizlere hizmet sunmaktadır. Özellikle uygun fiyatlar ile evlerinde veya sitelerin ortak alanlarında havuz sahibi olmak isteyenler için firmamız özel çözümler sunabilmektedir. Havuz Fiyatları Yapılacak havuzlar ile alakalı olarak birçok konu bu işlemi zorlaştırmakta ve maliyeti ile iş yükünü arttırmaktadır. Bunlar özellikle inşaat ruhsatının alınması, uzun süren kazı işlemi ile beton işlemleri olarak sayılabilmektedir. Bunlar yanında birçok kişinin çalışması ve günler süren çalışmanın ardından yüksek maliyetler ile havuzun inşa edilmesi sağlanabilmektedir. Ancak prefabrik olarak inşa edilecek havuzlarda projenin tamamlanması ile çok kolay bir şekilde montaj yapılmaktadır. Gömme olarak havuzun yapılması durumunda da oldukça pratik bir şekilde havuz inşası yapılabilmekte. Ayrıca demonte edilebilmesi gibi oldukça önemli özellikleri bu sistemi tercih edilir yapmaktadır. Bu nedenle prefabrik havuz fiyatları sahibinden çok araştırmaktadır. Hayalini kurduğunuz ve oldukça keyifli zaman geçireceğiniz havuzlara bu sistem ile oldukça kısa zamanda ve uygun maliyetler ile sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Yapımı

Havuz yapımı konusunda genel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak firmamız ile sahip olacağınız prefabrik havuzlar sizlere birçok farklı avantaj sunacaktır. Yapımı oldukça pratik olan bu havuzlarda oldukça kaliteli çelik malzemeler kullanılmaktadır.

Prefabrik Yüzme Havuzu

Birçok konuda önemli avantajlar sağlayan prefabrik havuzlar yukarıda sağdıklarımız yanında farklı konularda da avantajlar sunmaktadır. Bu nedenle de evler ve sitelerin ortak alanları gibi birçok farklı alanda havuz ihtiyaçlarının giderilmesinde tercih edilmektedir. Talep doğrultusunda prefabrik yüzme havuzu için firmamız keşif hizmetini sunmaktadır. Yapılacak inceleme ile istenilen alanda nasıl bir havuza sahip olunacağı sizlere belirtilmektedir. Ayrıca sizlerin istediğiniz havuzun yapımı konusunda da firmamız tüm çalışmaları yapmaktadır. Standart olarak sizlere sunulan üç farklı model içerisinde istenilen tüm boyutlarda havuz inşaatı yapılmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli olan firmamız oldukça uygun ve ucuz fiyatlar ile hayal ettiğiniz havuzlara sahip olmasını sağlamaktadır. Yuzme Havuzu

Prefabrik Havuz Yapımı Fiyatları

Sahip olmak istediğiniz havuzların bir hayal olarak kalmaması için firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sandığınızın çok daha altında bir maliyet ile evlerinizde büyük bir konfor ve eğlence sağlayacak olan havuzlara sahip olmanız firmamızın yıllardır süren çalışmalarından edindiği deneyim ile mümkün olacaktır. Çok merak edilen prefabrik havuz yapım fiyatları konusunda firmamız sizlere en ucuz fiyatları verebilmektedir. Oldukça önemli avantajlara sahip olacağınız bu havuzlar ile aileniz ve siz oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evlerinizin en güzel yeri olmaya aday olacak havuzlara sahip olmak firmamızın hizmetleri ile oldukça kolaylaştırılmış durumda. İnşaat ruhsatına gerek kalmadan, oldukça uygun fiyatlar ile ve kısa zamanda sizlere teslim edilecek havuzlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik havuzların sayısının hızlı bir şekilde artması sebebiyle artık havuzları yerleştirmek ekibimiz ile birlikte çok daha kolay. Eğer siz de evinizde veya herhangi bir yere prefabrik bir havuz inşa etmek istiyorsanız bu konuda profesyonel olarak destek olabiliriz. Prefabrik havuzlar hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız hemen yapihavuz.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ve sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunmakta olan havuz modelleri arasından kendinize en uygun olanı seçtikten sonra fiyat konusunda detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız yine internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan telefon numaramızdan bizi arayabilir veya mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde uygulamış olduğumuz prefabrik havuzlar oldukça dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun süre boyunca herhangi bir şekilde masraf yapmanıza gerek kalmayacaktır. Prefabrik havuz oldukça kısa süre içerisinde uygulanabilen havuz prefabrik türleri arasında yer alıyor. Siparişinizi tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız havuzu yerleştirmek amacıyla ilgili adrese geliyor ve tüm işlemleri profesyonel bir şekilde tamamlıyor. Malzeme kalitesi oldukça yüksek olduğu için herhangi bir şekilde yaz ve kış aylarında hava durumuna göre problem yaşamınız söz konusu olmayacaktır. Eğer siz de profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız prefabrik havuz kurulumu konusunda uzun zamandan beri hizmet vermekte olan ekip arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz. Farklı havuz modelleri arasından kendinize en uygun olanı seçtikten sonra göreceksiniz ki firma olarak birinci önceliğimiz uygun fiyatlı ve kaliteli işler ortaya koymaktır. Sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.

Prefabrik Havuz Talepleri ağırlıklı olarak hangi illerimizden gelmekte?

Müşteri portföyümüzü incelediğimizde havuzlarımıza gelen taleplerin daha çok İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa gibi şehirlerimizden geldiğini görmekteyiz. Havuz yapımı konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz Türkiye’nin neresinden talep gelirse gelsin, teknik altyapımız, müşteri memnuniyeti oranımız, profesyonel ekibimizle 7/24 her bölgeye hizmet verebilecek bir yapıya sahibiz. 3300’den fazla projeye imza atan ve 120 yıllık Zodiac Group Int. İle çalışmalarını sürdüren şirketimiz havuz satışı, montajı, havuz inşaatı, satış sonrası destek, servis ve yedek parça güvencesini sağlamaktadır. Havuzlarımızın garanti süresi tam 10 yıldır. Kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde havuzlarımızın 10 yıldan daha fazla dayandığını görmekteyiz. İnternette yazılan Prefabrik Havuz yorumlarını okuduğunuzda göreceksiniz ki müşteri kitlemizin %100’ü şirketimize güvenmekte ve bizlerle çalışmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.