Havuz Örtüleri

Eğer havuzunuz kapalı değilse ve son bahar kapınızı çalıyorsa, havuzunuzu birikintilerden, kirlilikten, tozdan vb. etkenlerden koruyabilmek için havuz örtüsü kullanmanın tam zamanı. Artık tek parça halinde de üretimi sağlanan havuz örtüleri, ağaçların bıraktığı sonbahar yaprakları yanı sıra, gereksiz güneş ışınlarından da havuzunu korumaktadır. Bu koruma havuzunuzun temiz kalmasını sağlamasını yanı sıra, yosunlaşmasını da engellemektedir.

Havuz örtülerine ilaveten Yapı Havuz’un sizler için tedariğini sağladığı hava yastıklarını da kullanabilirsiniz. Havuz örtüleri üzerinde oluşan atıkların ve suların birikmesini engelleyen bu yastıklar, kenar kısımlardan tahliyeyi gerçekleştirmektedir. Ayrıca üzerinde biriken suların donması sebebiyle gerçekleşecek olan genleşmeye bağlı gelişen taban ve duvar çatlaklarını da önlemeye yardımcı olacaktır. Dilerseniz Yapı Havuz’a gelerek havuzunuzu koruma altına alabilirsiniz.

-40°, + 70° sıcaklık aralığına mukavemetli yazlık ve kışlık standart, projeli prefabrik,betonarme havuzlarımız ölçülerinde açık ve kapalı havuzlarda örtü sistemlerimiz uygulanmaktadır.

Havuz örtüleri sezon dışında ya da uzun süreli kullanım dışı olduğunda havuzun güvenli şekilde kapatılmasını sağlar. Her havuzun şekline göre sipariş üzerine özel olarak ve güvenli - sağlam ham madde kullanılarak üretilmektedir. Havuzun içine insan veya diğer canlıların düşüp zarar görmeleri ve boğulmasını engeller. Ayrıca havuz suyunu dış ortamdan kirlenmesini önlemektedir. Havuz filtrasyon sisteminin tamamen kapatılması veya kısmen çalıştırılması ile büyük enerji tasarrufu sağlar.

Havuz örtüsü güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Yeşil ve mavi renklerde imal edilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın