Üstün Teknoloji ve Mühendislik

CO Prefabrik Havuzlar %100 Türk mühendislerinin geliştirip yerli malzeme ile üretimini gerçekleştirdiği galvaniz kaplı çelik levhalar ile çok sağlam ve sağlıklı havuz yan duvarlarını oluşturmak suretiyle yapılan panel havuz sistemidir.

Panel Havuz Teknolojisi

CO Prefabrik havuzlar üstün dizaynı, teknolojik yapısı sayesinde size havuz keyfini her durumda ve ortamda yaşatır. İster tamamen zeminüstü, ister yarı zemin veya tamamı gömme...

* 10 yıl garanti süresini tamamlamış, 20 yılı geçmiş ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duymaktayız....
 

Havuz sisteminde öncelikli ve önemli olan konular 

İnşaat hızı  Taşıyıcı yapı malzemesi   Üretim standartlarına sahip olması  Proje uygulanabilirliği  Sağlamlık ve dayanıklılık  Estetik Ve Konfor

üstteki maddelerin tümü önem taşıyor. Ve bütün bu maddeler, geleneksel malzeme ve yöntemlere oranla çeliğin ve liner kaplamanın tartışılmaz üstünlüğü ortaya çıkıyor.

YAPI HAVUZ Sistemleri, galvanizli hafif çelik yapı sistemi ve liner kaplama ile geleneksel malzeme ve yöntemlerin inşaat sektörümüzdeki egemenliğine son verecek güçlü ve çağdaş bir adım atıyor. YAPI HAVUZ Sistemleri ile Türkiye’de havuzlara güven geliyor, hız geliyor, konfor geliyor, estetik geliyor… YAPI HAVUZ, seçenekler demektir…

YAPI HAVUZ Sistemleri, bireysel olarak havuz yaptırmak isteyenlere, bölgesel müteahhitlere, tesislere , anaokulu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine yönelik, tüm detay ve ürün kullanımları çözülmüş, her tür coğrafya ve bölgeye hitap edebilen hazır “konsept” havuzlar sunmaktadır.

YAPI HAVUZ Sistemleri, hazır projeler dışında size özel projeler üretebildiği gibi, mevcut projenize göre de hizmet verebilir. YAPI HAVUZ, güvenceler demektir…

 

Satış, Uygulama ve Müşteri Hizmetleri Güvencesi; YAPI HAVUZ Sistemleri güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge fark etmek sizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, YAPI HAVUZ Sistemleri firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.

"TÜRKİYE'NİN LİDER PREFABRİK HAVUZ FİRMASI"

Satış, Uygulama ve Müşteri Hizmetleri Güvencesi;

YAPI HAVUZ Sistemleri güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge fark etmek sizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, YAPI HAVUZ Sistemleri firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.

YAPI HAVUZ Sistemleri seçerken… Profesyonel satış ve pazarlama kadrolarından her türlü bilgiyi rahatlıkla alabilir, hayallerinizi dilediğinizce şekillendire bilirsiniz. Sahip olacağınız havuz ile ilgili tüm standart ve detayları açıkça görebilir, kötü sürprizler yaşamazsınız.

Havuzunuza karar verdikten sonra… Profesyonel şantiye kontrol yönetim altyapısı ve onlarca personelden oluşan sertifikalı ekiplerin montaj altyapısı ile, havuz sahibi olmak için inşaatçı olmanıza gerek kalmaz.

Havuzlu hayatınızda da… Yaşayabileceğiniz en ufak problemi dahi müşteri hizmetleri ve servis ağımız ile paylaşabilir, sorunları değil havuzun keyfini yaşarsınız.

YAPI HAVUZ Sistemleri ’ne nerede olursanız olun, aynı standartlar ve hizmet kalitesi ile ulaşabilecek olmanız tüm güvencelerimizin teminatı anlamına geliyor.

Proje Hizmet Güvencesi

Ülkemizin üzerinde bulunduğu coğrafya, depremle ilgili tüm güvenliğin sağlanmasını gerektirmektedir; havuzlarınızı projelendirirken sadece prefabrik olması tam bir deprem güvencesi olamaz, doğru boyutlandırma ve hesap değerleri üzerinden çalışılmadıkça deprem zararının önüne geçilemez. YAPI HAVUZ projelerinin tümü, her türlü deprem riskini ve coğrafi olumsuzlukları havuzunuzdan uzak tutmak üzere tasarlanır.

Maliyet, Zaman ve Konfor Güvencesi

Havuzunuza sahip olurken, harcayacaklarınızın karşılığını, beklentilerinizi tam olarak hatta fazlası ile alabilmeniz gerekir. Eğer bir prefabrik havuz sahibi olmak istiyorsanız harcayacağınız para, enerji ve zamanın minimumlarda olacağı anlamına gelir.

Kusursuz Hizmet Güvencesi

YAPI HAVUZ, konusunda tecrübeli satış ekibi ile yaşanabilecek sorunlara karşı 7/24 hazırlıklı teknik kadrosu, sunduğu hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli sayesinde, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmayı sürdürmektedir.

Galvaniz Çelik Korozyon Testleri

Lak kaplamalı özel galvaniz çelik CO panellerimiz üstün korozyon direncine sahip, özel tuz püskürtme testlerinden geçmiş ve onaylanmıştır.

Piyasada bulunan %5 kaplamalı yaş boya saf galvaniz ve statik boya kaplamalı paneller kısa sürede korozyona uğrayıp çürümeye yüz tutmaktadır. Bunlara karşı bizim kullandığımız lak kaplamalı özel galvaniz çelik co panel malzemenin karşılaştırılması aşağıdaki "tablo 1" de detaylı bir şekilde gösterilmektedir.  Üç farklı test ve üç farklı malzeme de yapılan testlerde çıkan sonuçları aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Tablo 1

Tablo1Kr  Tablo2Kr

Tablo3Kr

Yapı Havuz olarak kullandığımız tüm CO Panel sistemler statik hesapları yapılmış ilgili kurumlarda onaylanmış patentli ve sertifikalı ürünlerdir. Her proje ve uygulama alanının kendi içinde bir statik hesabı vardır. Hiçbir test ve onaydan geçmemiş dışarıda gördüğü ölçüleri kopyalayıp imalat yapanlar büyük risklerle karşı karşıyadır. Merdiven altı olan ürünlere karşı dikkatli olunmalı. Yapı Havuz olarak üretim bandımızdan geçen tüm ürünlerin sertifikaları mevcuttur.

Aşağıdaki tablolarda örnek statik hesaplamaları yapılmış olan CO Paneller yer almaktadır.

Çubuk Elemanlarında Oluşan İç Kuvvetler Özellikler Tablosu
Cubuk elemanlarinda olusan ic kuvvetler Ozellikler tablosu

 

Düğüm Noktalarinda Oluşan Deplasmanlar Temel Reaksiyon
Dugum noktalarinda olusan deplasmanlar Temel Reaksiyon
 
Mesnet Reaksiyonları
Mesnet Reaksiyonlari

 

Çubuk Elemanlarina Atanan Kesitler Çubuk Elemanlarina Atanan Yükler Dizayn Sonuçları
Cubuk Elemanlarina atanan kesitler cubuk elemanlarina atanan yukler Dizayn Sonuçları

 

panel korozyon

  

 

Örnek Havuz Projelerimiz
 
Mesa Gizli Taşmalı Havuz     Unbay Havuz Tasarım
   
       
Urla Havuz Tasarımı    

CO-Panel İzmir 14x5  

   
       
İstanbul Kurtköy Tepeören Villaları - Toplu Havuz Projesi     Lilyum Garden / İzmir
   


 
BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın