Havuz Filtreleri ve Pompaları


Havuz filtreleri, kullandığınız havuzun niteliğini ve güvenilirliğini maksimumda tutmayı amaç edinmişken, seçeceğiniz cihazlar ve ekipmanlar amacınıza ulaşabilmeniz için sizlere yardımcı olacak bir rehberdir. Havuz ve havuz sağlığı konusunda kendini kanıtlamış olan firmamız, havuz filtrelerini, TSE 11899, UHE-1, UHE-2 ve DIN 19643 standartları çerçevesinde projelendirmektedir. Zodiac Group güvencesi ile sağlıklı ve güvenilir havuzların keyfini çıkarmaya merhaba deyin.TSE 11899, UHE-1, UHE-2 ve DIN 19643’ standartlarına göre projelendirip kullandığımız filtrasyonlar.

Havuz suyu niteliğini, sağlık ve güvenirlik bakımından doğru ve sürekli (kesintisiz) sağlayarak, insan sağlığı açısından problemsiz hale getirmektedir.

Bu amaç için doğru kapasite ve nitelikle cihaz seçimi ile işletme ve kontrol işlemleri yerine getirilmelidir.

Zodıac havuz filtrasyonları bu saydığımız işlemleri üretmiş olduğu bütün havuzlarda uygulayarak son derece güvenli ve sağlıklı havuzlar üretmeye devam etmektedir.

Kullanılan filtrasyon ekipmanlarının Zodiac ARGE tarafından hijyen şartları ön planda tutarak bünyesinde üretmesi ile orginal ekipmanların uygulanması havuz kullanıcısı için son derece ayrıcalıklı ve avantajlı olmasını sağlar.BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın