Portatif ve Prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez. Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür. Demonte olduğundan nakil problemi olmamaktadır. Kullanılan havuz filtrasyon ekipmanları TSE 11899 ve UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) standartlarında üst düzey hijyen sunmaktadır.

Üstün dizayn Taşınması kolay Kısa zamanda kolay montaj Kumaş yapısında çelik mukavemetli lazer örgü sistemi Havuz cidarındaki 6 katmandan meydana gelmiş sağlamlık Çepeçevre termik kaynaklı destekleme sistemi Filtrasyonda kullanım rahatlığı ve sağlık güvencesiDayanıklı politeknik Güçlendirilen tri-malzeme Zodiac kumaş malzemesi Çelik karkas Yapı (Yatay çubuklar ve direkler) Estetik çelik açı köşe korumaları Çok düşük ilk yatırım maliyeti Portatif yapısı sayesinde istenilen yere kurulabilmesi İstenildiği takdirde nakil sorununun bulunmaması

Kenar profilleri sayesinde Portatif Sosyal Tesis imkanı sunmaktadır. Derinlikleri 90 cm/120 cm/140 cm / 150 cm aralığında değişen havuzları birçok resmi ve özel kuruluşlar yaz okulu, rehabilitasyon ve spor merkezi aktivitesi faaliyetlerinde kullanmaktadır.
.

Aktivite Amaçları
Sosyal gelişme; Çocukların aynı ortamlarda yaşayarak, birbirlerinden olumlu yönde etkilenmeleri ve arkadaş olmalarına katkı sağlamak.

Duygusal gelişme; Çocuklara öğretilen beceriler, sorumluluk duygusu ve kendilerine olan cesaret ve özgüveni kazanmalarına yardımcı olurken, hayatları boyunca unutamayacakları çocukluk hatıralarının oluşmasına fırsat vermek. Yetenek gelişimi; Spor ya da aktiviteler aracılığıyla yeni beceriler kazanmaları ve kendine olan güvenin pekişmesine yardımcı olmak.

* Garanti, amortisman usulü geriye dönük olarak uygulanır.

BİZE ULAŞIN

Havuza dair her türlü sorunuzu uzmanlarımız cevaplasın

İletişime Geçin
ANAHTAR TESLİM
HAVUZ PROJELERİNİZ İÇİN

Hayalinizdeki havuz için hemen fiyat teklifi talebinde bulunun

Hemen Teklif Alın